XVII
Międzynarodowa Konferencja Naukowa
Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości
Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Wiedza – Gospodarka – Społeczeństwo
Moderator panelu
Asystent w Katedrze Zarządzania Procesowego, Instytucie Nauk
o Jakości i Zarządzania Produktem, Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Specjalista w zakresie zarządzania, finansów przedsiębiorstw i psychologii biznesu. Rozwija się również w kierunku psychologii osobowości. Związana z branżą informatyczną, winiarską, artystyczną i trzecim sektorem. Członek zarządu Fundacji Vitellonis. Badacz sektora kultury i organizacji biznesowych. Specjalizuje się w badaniach metodami jakościowymi i mieszanymi.
W ramach działalności naukowo-badawczej podejmuje problematykę: systemowego ujęcia organizacji; zarządzania procesem produkcyjnym; innowacji produktowych; gier organizacyjnych; strategii przedsiębiorstw; ekonomicznych i finansowych uwarunkowań działalności przedsiębiorstw; koncepcji przywództwa; psychologicznych i etycznych aspektów funkcjonowania człowieka w organizacji. Ponadto rozwija problematykę zarządzania w kulturze.
W ostatnim okresie rozwija się naukowo w dwóch obszarach: zarządzania teatrem (koncentrując się na kompetencyjnej perspektywie procesów zarządzania teatrami o różnych formach własności) oraz zarządzania procesami wdrożeniowymi technologii nowej generacji. Rezultatem połączenia tych zainteresowań jest projekt badawczy: „Zarządzanie współczesnym teatrem w warunkach postępujących zmian technologicznych z uwzględnieniem perspektywy międzynarodowej”.
Członek zespołów eksperckich ds. implementacji sztucznej inteligencji w procesach biznesowych. Specjalizuje się przede wszystkim w modelach AI wykorzystujących dane behawioralne.
Współpracuje z zagranicznymi organizacjami i ośrodkami badawczymi (m.in. we Włoszech, Chorwacji, Holandii, Czechach i USA). Jest inicjatorem i koordynatorem umowy o współpracy naukowej między UEK a EFOS w Chorwacji.